Anmälda

Uppdaterad 30/9

Förnamn Efternamn KLUBB / LAG / ORT KLASS
Mattias Abrahamsson No Contest HERR 10km
Rikard Adolfsson Göinge Trail / Varberg HERR 10km
Beatrice Alexandersson Tvååker DAM 10km
Johan Alsén Falkenberg HERR 10km
Anna Andersson Falkenberg DAM 10km
Berit Andersson Falkenberg DAM 5km
Dan Andersson ICA HERR 10km
Fanny Andersson Falkenbergs IK DAM 10km
Glenn Andersson RVäst HERR 5km
Johan Andersson SK BYGG HERR 10km
Peter Andersson Vattenfall IF Trollhättan HERR 10km
Peter Andersson Falkenbergs Sparbank HERR 5km
Ronnie Andersson Falkenbergs RR HERR 10km
Sofia Andersson Falkenberg Outdoor Training DAM 10km
Linn Angel Falkenberg DAM 10km
Mikael Angel Falkenberg HERR 10km
Jimmy Antonsson Göinge trail HERR 10km
Tobias Arnesson WSP HERR 10km
Jesper Arnrup Falkenberg HERR 10km
Karin Arnrup Falkenberg DAM 10km
Christoffer Asplund Helsingborg HERR 10km
Cina Axéll Halmstad DAM 10km
Carolina Axelsson Varbergs GIF DAM 10km
Ola Axheden Falkenbergs RR HERR 10km
Senad Bahonjic Falkenbergs RR HERR 10km
Arvid Bendiksen Falkenberg HERR 10km
Philip Bendiksen Falkenberg HERR 10km
Lars Bengtson Unident-FBG Training academy HERR 10km
Alvin Bengtsson Töringe Runners HERR 10km
Andreas Bengtsson Töringe Runners HERR 10km
Göran Bengtsson Falkenbergs Sparbank HERR 10km
Henrik Bengtsson Falkenberg Allstars HERR 10km
Jonatan Bengtsson Warberg Running Club HERR 10km
Hannes Berggren Göinge trail POJKAR 5km (född 2004 eller senare)
Jens Berggren Göinge trail HERR 10km
Heléne Bergholtz Krogsereds ik DAM 10km
Kenny Bergholtz Krogsered ik HERR 10km
Maria Bernandersson Tuvas Dag DAM 10km
Henrik Bertilsson Falkenbergs Sparbank HERR 10km
Jakob Bjärne WSP HERR 10km
Josefin Bjärne Hotell Havanna DAM 10km
Mattias Björding Falkenbergs Sparbank HERR 10km
Anders Björklund Ik dran HERR 10km
Tobias Blixt Falkenbergs Sparbank HERR 10km
Daniel Boman RUNFBG HERR 10km
Tilda Brönnert Ostalöpet DAM 10km
Ann-Sofie Carlsson Falkenberg DAM 10km
Carl-erik Carlsson Rolfstorp HERR 10km
Livia Claesson Göinge trail / Varberg FLICKOR 5m (född 2004 eller senare)
Pär Claesson Göinge trail HERR 10km
David Clarke RunFBG HERR 10km
Annika Colliander On my own DAM 10km
Sara Dahlberg Töringe runners DAM 10km
Emma Danielsson Hotell Havanna DAM 5km
Martin Davidsson IK Dran HERR 10km
Erik Diding Hotell Havanna / WRC HERR 10km
Carl Dock Ostalöpet HERR 10km
Linus Einarsson POJKAR 5km (född 2004 eller senare)
Lucas Einarsson POJKAR 5km (född 2004 eller senare)
Annica Ejdestig Falkenberg DAM 10km
Peter Ejdestig Falkenberg HERR 10km
Anita Ek Falkenberg DAM 10km
Thomas Ek Falkenberg HERR 10km
Joachim Elmquist Ik Dran HERR 10km
Peter Emanuelsson Sköld Forsberg HERR 10km
Nina Emilsson Lubba Varberg DAM 10km
Evelina Enberg IK Dran DAM 10km
Martina Engelin Fasters Team DAM 10km
Isak Eriksson Solvikingarna HERR 10km
Markus Eriksson Falkenberg HERR 10km
Åsa Eriksson Falkenberg allstars DAM 10km
Jesper Evervall Sköld Forsberg HERR 10km
Jan Falk AK Måleri HERR 10km
Emil Falkek Falkenbergs RR HERR 10km
Rebecca Falkström Gullbrandstorp DAM 10km
Torbjörn Fjeldstad Falkenbergs Sparbank HERR 10km
Petra Frank LUBBA VARBERG DAM 10km
Daniel Frantzich Falkenberg Allstars HERR 10km
Kristina Franzén Ok nackhe DAM 10km
William Fälth Varbergs Brandmäns IF HERR 10km
Johannes Glännman Lidköping VSK HERR 10km
Maria Grange Team Triathlon & Multisport DAM 5km
Malin Grip Sköld Forsberg DAM 10km
Niklas Grip Sköld Forsberg HERR 10km
Rasmus Grip Sköld Forsberg POJKAR 5km (född 2004 eller senare)
Catrine Gunnarsson Falkenbergs RR DAM 10km
Henrik Gunnarsson Töringe Runners HERR 10km
David Gustafsson Lantdröm HERR 10km
Markus Gustafsson Falkenberg Allstars HERR 10km
Martin Gustafsson HERR 10km
Kristin Gustavsson Falkenberg Training Academy DAM 10km
madelene hansson varberg DAM 10km
Patrik Hansson Falkenberg HERR 10km
Jenny Harryson Falkenberg DAM 10km
Amanda Hasselgren Glommens IF DAM 5km
Sara Hirseland Slöinge DAM 10km
Eva Hjort Glommen DAM 5km
Oliva Hjort Falkenberg IK DAM 5km
Fredrik Holm Glommen HERR 10km
Lena Ingvarsson Ulvatorp DAM 10km
Marcus Ingvarsson IK Dran HERR 10km
Martin Isaksson Långås IF HERR 5km
Viktor Isaksson Falkenbergs IK POJKAR 5km (född 2004 eller senare)
Peter Ivansson Rooster Club Varberg HERR 10km
P-A Jakobsson Falkenbergs OK HERR 10km
Arvid Johansson Halmstad OK HERR 10km
Catrine Johansson Varberg DAM 10km
Helene Johansson OK Nackhe DAM 10km
Ingvar Johansson Lubba Varberg HERR 10km
Jonathan Johansson HERR 10km
Linn Johansson Falkenberg DAM 10km
Marcus Johansson Team SPRINGAMERA HERR 10km
Markus Johansson Falkenberg HERR 10km
Martin Johansson Falkenbergs OK HERR 10km
Nicklas Johansson Fastarpz Runners HERR 10km
Tobias Johansson WSP HERR 10km
Tomas Johansson Värö budoklubb Herr 5km
Tord Johansson Team Hårred HERR 10km
Åsa Johansson Falkenberg DAM 5km
Kristin Johnsson Fasters Team DAM 10km
Pella Johnsson Fasters Team DAM 10km
Karin Jonsson Team Triathlon och Multisport DAM 5km
Tobbe Josefsson Falkenbergs RR HERR 10km
Kamilla Jönsson Fbg training academy DAM 10km
Martin Jönsson LTM HERR 10km
My Jönsson Töringe Runners DAM 10km
Roger Jönsson Vinbergs kyrkby HERR 10km
Anders Karlsson Ledel AB HERR 5km
Christian Karlsson IK Dran HERR 10km
Elsa Karlsson Ledel AB FLICKOR 5m (född 2004 eller senare)
Hannah Karlsson Varberg DAM 10km
Josefine Karlsson Hotell Havanna DAM 10km
Lasse Karlsson Ringhals IF HERR 10km
Margareta Karlsson Falkenberg DAM 5km
Maria Karlsson Ledel AB DAM 5km
Martin Karlsson IK Dran HERR 10km
Susanne Karlsson Falkenberg DAM 5km
Denis Koraca WSP HERR 10km
Karin Lagerblad Falkenbergs Roadrunners DAM 10km
Stefan Lagerblad LK Tuppgök HERR 10km
Fredrik Larsagård RunFBG HERR 10km
Annika Larsson Sköld Forsberg DAM 5km
Johanna Larsson Sköld Forsberg DAM 10km
Jonas Larsson Broaryd Goif HERR 10km
Lars Larsson Sköld Forsberg HERR 10km
Thomas Larsson Team Lubba HERR 10km
Viktor Larsson Sebbens vänner HERR 10km
Cecilia Larsson Varberg DAM 5km
Nilla Levin Älmhult DAM 10km
Hans Lilja Ullared HERR 10km
Anna Liljenberg LK Corpo Rigide DAM 10km
Cecilia Lindegren DAM 10km
Anders Ljungblad Ringhals IF HERR 10km
Anna Ljungfalk Göinge trail DAM 10km
Bjarne Ljungfalk OK Nackhe HERR 10km
Robert Ljungfalk Göinge Trail HERR 5km
Pernilla Ljungkvist Team Hårred DAM 5km
Andreas Lundblad Sköld Forsberg HERR 10km
Anders Lundgren Fbg Training Academy HERR 10km
Therese Lundgren Fbg Training Academy DAM 10km
Christina Malmqvist Falkenberg DAM 10km
Anna-Lena Mehlin Team K-Sörvis DAM 5km
Evelina Myrbäck Team Nordic Trail DAM 10km
Sara Mäkinen Team Hårred DAM 10km
Anders Nilsson Varberg HERR 10km
Erik Nilsson Warberg Running Club HERR 10km
Filip Nilsson Sköld Forsberg HERR 10km
Henrik Nilsson Hotell Havanna HERR 10km
Johanna Nilsson Falkenbergs RR DAM 10km
Maibritt Nilsson Falkenberg Allstars DAM 5km
Maria Nilsson Ostalöpet DAM 10km
Kristina Nordstöm Falkenbergs RR DAM 5km
Carita Olofsson Töringe Runners DAM 10km
Caroline Olofsson Team Lubba DAM 10km
Caroline Olsson Getinge DAM 10km
jonas olsson varberg HERR 10km
Jörgen Olsson Getinge HERR 10km
Pia Olsson Älmhult DAM 10km
Torbjörn Olsson Ostalöpet HERR 10km
Monica Olsson Gårdsfys i sibbarp DAM 5km
Jonas Otterdahl Göinge Trail / Varberg HERR 10km
Åsa Palioura Paulsson Fbg Training Academy DAM 10km
Alfred Park Team SPRINGAMERA HERR 10km
Lina Park Team SPRINGAMERA DAM 10km
Viktor Park Team SPRINGAMERA HERR 10km
Fredrik Paulsson Falkenberg HERR 10km
Ingela Persson Team Hårred DAM 5km
Magnus Persson Ostalöpet HERR 10km
Roger Petersson Falkenbergs RR HERR 10km
Niklas Petersson Fröling Simlångsdalens IF HERR 10km
Stefan Pettersson Falkenbergs RR HERR 10km
Karin Rolofsson Lubba Varberg DAM 10km
Joakim Rosell Falkenbergs RR HERR 10km
Adam Rosén Sagan HERR 10km
Eeva Rumpunen Team Triathlon & Multisport DAM 10km
Ulf-björn Rönn FK Friskus HERR 5km
Viola Rönn Viola Rönn FLICKOR 5m (född 2004 eller senare)
William Rönn FK Friskus POJKAR 5km (född 2004 eller senare)
Per Sandelin Halmstad Garnisons IF HERR 10km
Isabella Sandelin Halmstad Garnisons IF DAM 10km
Veronica Sandelin Halmstad Garnisons IF DAM 10km
Fredrik Schmidt Fbg Training Academy HERR 10km
Lars-Erik Sjöberg Falkenberg HERR 10km
Jacob Sjögren Falkenberg ISO HERR 10km
Sara Sjögren Falkenberg DAM 10km
Ulrika Sjöström Runacademy Halmstad DAM 10km
Morten Stig Dagsås Ultra HERR 10km
Maja Strandberg Falkenberg DAM 5km
Martina Strandberg Falkenberg DAM 5km
Tom Strandberg Falkenberg HERR 10km
Mattias Ström Ik Dran HERR 10km
Carina Svedenborg Varberg DAM 10km
Jan-olof Svensson Falkenbergs RR HERR 10km
Mikael Svensson Vinbergs samhälle HERR 10km
Per Svensson Falkenberg HERR 10km
Per Svensson Göingegården HERR 5km
Robin Söderholm Team SPRINGAMERA HERR 10km
Johan Söderman Göinge trail HERR 10km
Frida Texén Falkenberg DAM 10km
Moa Thorén IK Dran DAM 10km
Emy Thorén Solvikingarna DAM 10km
Camilla Thuresson HGIF DAM 5km
Jesper Thuresson HGIF HERR 10km
Desiré Tillerås Team K-Sörvis DAM 5km
Lena Trillelv Falkenberg Allstars DAM 10km
Hanna Unosson Wijklunds DAM 5km
Simon Vallion WSP HERR 10km
Emmeli Vernersson Strid Göinge trail DAM 10km
Magnus Wereén Sköld Forsberg HERR 10km
Sara Wereén Sköld Forsberg DAM 10km
Ola Westmar Glommen HERR 10km
Claes Widarsson Falkenbergs Sparbank HERR 5km
Fabian Widarsson LK Tuppgök POJKAR 5km (född 2004 eller senare)
Karl Widarsson LK Tuppgök POJKAR 5km (född 2004 eller senare)
Markus Wikhav Göinge Trail HERR 10km
Andreas Yngvesson Los Sangrias HERR 10km
Steffen Zweck Östra Frölunda HERR 10km
Sofia Åsberg Varberg DAM 10km
David Åström IK Dran HERR 10km
Andreas Östberg Varberg HERR 10km
Jesper Östman Töringe Runners HERR 10km